Şekerpınar paslanmaz

Şekerpınar paslanmaz : Sanayi bölgesinde bir fabrikada yaptıgımız paslanmaz çelik korkuluk/paslanmaz çelik küpeşte işi, yuvarlak borular kullandığımız standart formdadır.

Tonguç Bey dolap ayagı

Tonguç Bey dolap ayağı : Müşterimizin isteği üzerine banyo dolabı için üretilmiş paslanmaz çelik dekoratif ayak

Paslanmaz şömine kapak

Paslanmaz şömine kapak : Özel paslanmaz dekoratif imalatlarımızdan paslanmaz çelik şömine kapağı

Paslanmaz Tekmelik

Paslanmaz Tekmelik : Maslak’da bir bara yapılan özel paslanmaz çelik lamadan tekmelik

Ferahevler Paslanmaz

Ferahevler Paslanmaz: Döner formda bir paslanmaz çelik korkuluk/paslanmaz çelik küpeşte merdivenlere çok yakıştı. Üste küpeşte olarak meşe ağacı kullandık, dikmeler ve yatak çubuklar paslanmaz çelik malzemeden yapıldı.

Ataşehir paslanmaz parapetüstü

Ataşehir paslanmaz parapetüstü: Teraslar için kısa parapetüstü paslanmaz çelik korkuluk/paslanmaz çelik küpeşte uygulaması

Çekmeköy serpil han

Çekmeköy serpil han: Çekmeköy’de bir villada merdiven galerisine yaptıgımız kutu profilli lamalı paslanmaz çelik korkuluk/paslanmaz çelik küpeşte işi.

Paslanmaz Dikey

Paslanmaz Dikey: Paslanmaz kutu profil kullanılarak dikey formda yaptıgımız şık bir balkon paslanmaz korkuluk/paslanmaz küpeşte işi paslanmaz lamalı kutu profilli paslanmaz korkuluk oldukça zarif oldu.

Paslanmaz küpeşte

Paslanmaz küpeşte: Duvarlarda uygulanan paslanmaz çelik korkuluk/paslanmaz çelik küpeşte, özel paslanmaz duvar kolçakları ile kimyasal dübel kullanılarak monte edildi.

Acarkent paslanmaz

Acarkent paslanmaz: Paslanmaz çelik U kanal içine lamine temper cam kullanılarak alt kata iniş için üretilmiş camlı korkuluk/camlı küpeşte uygulaması. Paslanmaz camlı korkuluk/paslanmaz camlı küpeşteyi yaparken 6+6 mm lamine +…

Utku Bey Alüminyum

Utku Bey Alüminyum : Güzel bir terasta alüminyum camlı korkuluk uyguladık, 4+4 mm lamine cam kullandık, böylece alüminyum korkuluk / alüminyum küpeşte deniz manzarasını kapatmadı.

Arnavutköy Halat

Arnavutköy Halat: yerden tavana 10 mm halat gerilerek yaptıgımız değişik projelerden biri. paslanmaz çelik halatlı korkuluk/halatlı korkuluğun en güzel uygulama şekillerinden biri tavandan yere germektir.