HAKKIMIZDA

Firmamız 1999 yılında kurulmuş olup, aşağıdaki konularda hizmet vermektedir.

Özel Camlı korkuluk, Camlı küpeşte, U kanallı camlı Korkuluk
Pleksi korkuluk, halatlı paslanmaz küpeşte, özel paslanmaz camlı küpeşte
Alüminyum/ Paslanmaz merdiven korkulukları, Cam merdiven ve küpeşteleri
Paslanmaz lamalı korkuluk, Okul korkulukları, Özürlü korkuluğu
Paslanmaz bina giriş saçağı, Paslanmaz camlı saçak, Paslanmaz özel işler
Cam vazo dikmeli küpeşte, Lazer kesim korkuluk
Ahşap Merdiven, Hayalet merdiven
Firmamız yukarıda belirttiğimiz konularda yurt içinde ve yurt dışında anahtar teslim projeler yapmaktadır. Kibele olarak hedefimiz müşterinin önceliklerinin belirlenmesi ve bu doğrultuda uygun üretim yapılmasıdır. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Tüm korkuluk sistemlerimiz kendi atölyemizde üretilmektedir. Kullandığımız malzemenin kalitesinden asla ödün vermeyiz. Montaj, konularında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Vizyonumuz
Bizlerde kendimizin tüketici olduğunu unutmayarak, müşterimizin isteklerini her şeyin üstünde tutarız. Satış sonrası hizmetin satıştan daha önemli olduğunu bilir ve ekiplerimizi en kısa zamanda satış sonrası hizmete yönlendiririz. En iyi reklamın tavsive ile yapılan olduğunu bilir, her müşterimize bizleri başkalarına tavsiye edecek şekilde hizmet veririz.

Amacımız
Kurulduğumuz ilk yıldan beri Irak, İran, Kırgızistan, Bulgaristan, Amerika, Rusya, Azerbaycan gibi ülkelerde proje bazında hizmet vermekteyiz. Bu yılki hedefimiz yurt içinde  özel projeler yapmak, yurt dışında ise ihracat yaptığımız ülke sayısını artırmaktır. Bu amaçla atölyemizin makina ve ekip sayısını artırdık. Ekiplerimiz tarafımızdan düzenli eğitimlere tabii tutulmaktadır.

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email