Korkuluk çeşitleri

Kibele olarak camlı küpeşte/camlı korkuluk dışında diğer üretim konularımız paslanmaz dikmeli standart korkuluk /paslanmaz küpeşte, lamalı paslanmaz korkuluk / paslanmaz küpeşte, paslanmaz balkon ve merdiven küpeştesi.

Hizmet konularımızdan bir diğeri cam ve paslanmazı bir arada kullandığımız camlı paslanmaz saçak – kanopi, paslanmaz saçakdır. Paslanmaz camlı saçakta dikmeleri paslanmaz saçağın boyutlarına göre paslanmaz sacdan borudan veya paslanmaz kutu profilden üretiyoruz, yine paslanmaz camlı saçaklarımızda lamine+temper veya sadece temper cam kullanarak üretiyoruz.

Kibele olarak fleksi/pleksi ve paslanmazı bir arada kullanarak  çok şık korkuluklar7küpeşteler üretiyoruz, pleksi küpeşte/korkulukta ayrıca alüminyum veya pirinç malzeme kullanarak değişik pleksi küpeşte/pleksi korkuluk üretiyoruz.

Halatlı paslanmaz korkuluk / halatlı paslanmaz küpeştede 304 kalite paslanmaz malzemeden üretiyoruz, halatlı korkuluk / halatlı küpeşte üretiminde kullandığımız aksesuarlar ve halatların tamamı paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir.

Alüminyum korkuluk / alüminyum küpeşte üretiminde A kalite alüminyum boru ve aksesuar kullanarak üretim yapıyoruz.

Comments are closed.
Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email